اقامت اروپا

 اقامت اروپا

2015-05-04-1430768628-9206011-Parisshutterstock_193441724

در خصوص درخواست اقامت اروپا از هر نوع مختلف (تحصیلی , تجاری ,توریستی) ارائه مستندات و دلایل کافی به سفارت خانه یا ارگانهای دولتی مربوطه الزامی است و هر نوع ویزا شرایط و مدارک مربوط به خود را نیاز دارد.لازم به ذکر است که صدور ویزا و اقامت به هیچ وجه توسط وکلا یا نمایندگان صادر نخواهد شد و فقط توسط سفارتخانه ها یا ادارات مربوطه در کشور مد نظر با توجه به ارائه مدارک لازم صادر خواهد شد.
شرکت EUCS در مورد درخواست اقامت تجاری اروپا که می تواند شامل ویزای شینگن تجاری، ویزای نشنال تجاری، کارت اقامت موقت و اقامت دائم اروپا است اقدام  کند و کلیه مدارک مورد نیاز را طبق قوانین مشخص شده توسط مراجع مربوطه ، برای متقاضیان فراهم  کند.
جهت اخذ اقامت اروپا نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی یا زبان انگلیسی نیست و هر شخصی که توانایی پرداخت هزینه ها را داشته باشد واجد شرایط خواهد بود.
متقاضیان اخذ اقامت تجاری اروپا می توانند با ثبت شرکت از نوع F و کسب اجازه کار از دولت کشور مدنظر جهت اخذ ویزای اروپا اقدام کنند و سپس بدون محدودیت در تمامی کشورهای اروپایی عضو شینگن تردد و حتی زندگی کنند و اگر چناچه قصد انجام فعالیت تجاری را با شرکت ثبت شده نداشته باشند می توانند از خدمات و آموزشهای شرکت EUCS بهره مند شوند و بدون هیچ گونه دغدغه فقط از ویزای اقامت اروپا استفاده کنند.
مدت زمان پروسه اخذ اقامت اروپا معمولا بین 6 تا 8 ماه کاری می باشدکه شامل ثبت شرکت از نوع F وافتتاح حساب بانکی شرکت ثبت شده در اروپا توسط یکی از سهامداران شرکت ثبت شده و اخذ اجازه کار در کشور مربوطه می باشد و پس از تکمیل این مدارک و یک سری مدارک تکمیلی که توسط شرکت EUCS فراهم خواهد شد. اخذ اقامت اروپا از این طریق کاملا قانونی و مطمئن است و در تمام مدت این پروسه ،اصل پاسپورت نزد متقاضی باقی می ماند و صدور ویزا یا اقامت نیز فقط از طریق سفارت خانه یا مراجع دولتی در اروپا صورت میگیرد.
اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت یکی از سریعترین روش های ممکن جهت ورود به اروپا و بازار جهانی می باشد و نه تنها فرد متقاضی از اقامت اروپا بهره مند می شود بلکه از دیگر مزایای این اقامت که شامل اقامت دائم , پاسپورت اروپایی واستفاده از تسهیلات بانکی میباشد نیز بهره مند خواهد شد.
فرد متقاضی پس از دریافت اقامت اروپا می تواند جهت اخذ ویزای همراه برای فرزندان زیر 17 سال خود اقدام نمایند.
لازم به ذکر است همسر متقاضی یا فرزندان بالای 17 سال باید به عنوان شریک و سهامدار در شرکت ثبت شده معرفی گردند تا بتوانند واجد شرایط دریافت ویزا یا اقامت اروپا شوند.
در کشورهای اروپایی عضو شینگن که شامل 27 کشور می باشد اگر فرد متقاضی ، اقامت هر کدام از کشورهای عضو شینگن  را دریافت کند می تواند بدون محدودیت در تمامی کشورهای اروپای عضو شینگن  تردد و حتی زندگی کند.
لازم به ذکر است که اخذ ویزای تجاری اروپا بدون داشتن شرکت نوع F و اجازه کار از دولت مربوطه و حساب بانکی در کشور مربوطه مسیر نخواهد بود و کل این مدارک واین پروسه توسط وکلای با تجربه EUCS از ابتدا تا انتها در قالب قرارداد رسمی و حقوقی زیرنظر وکلای رسمی دادگستری انجام خواهد شد.
جهت اطلاعات تکمیلی اخذ اقامت اروپا با مشاورین شرکت EUCS تماس حاصل نمایید.
شرکت EUCS با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان توسط وکلای مجرب اروپایی راه ورود به اروپا را برای شما می گشاید .