امور مالیاتی و حسابرسی

امور مالیاتی و حسابرسی

payroll

انجام امور مالیاتی و حسابرسی مهمترین موضوع ثبت یک شرکت در اروپا می باشد که بدون فعال بودن شرکت این امر میسر نخواهد بود.هر شرکتی که در اروپا به ثبت می رسد باید گزارش های ماهانه خود را مبنی بر فعال بودن و حتی فعال نبودن به اداره مالیات اعلام کند که در صورت درخواست متقاضی این امر توسط وکلای EUCS انجام خواهد شد.
شاید این این سوال در ذهن متقاضی ایجاد شود که حتی اگر شرکت فعالیتی نداشته باشد چرا باید گزارش ماهانه را به اداره مالیات اعلام کرد.؟ پاسخ این است که با گزارش ماهانه شرکت، حتی اگر فعالیتی وجود نداشته باشد، این شرکت جزء شرکت های بد حساب و بدهکار مالیاتی قرار نمی گیرد و همچنین به عنوان یک شرکت ورشکسته معرفی نمی شود. زیرا ممکن است یک شرکت پس از گذشت چند ماه پس ازثبت، قصد شروع فعالیت های تجاری خود را داشته باشد.
در مورد نحوه گزارش ماهانه مالیاتی , تیم وکلای EUCS به طور رایگان به مشتریان آموزش خواهند داد و حتی در صورت درخواست مشتریان کلیه این امور را انجام خواهند داد.
حسابرسی یک شرکت اروپایی بر اساس میزان معاملات و مراودات مالی در طول هر ماه انجام خواهد شد که بر اساس سود خالص شرکت پس از کسر هزینه ها مبلغ  19  درصد به عنوان مالیات  به دولت پرداخت خواهد شد و مبلغ حداقل درآمد ماهانه با توجه به برنامه های مشتری و تقاضای وی در مورد اخذ کارت موقت یا تمدید ویزا یا دریافت وام در هر کشور متفاوت میباشد که در این خصوص مشاورین EUCS شما را راهنمایی خواهند کرد.

نحوه فعال شدن شرکت ثبت شده در اروپا

1. شامل انعقاد قراردادهای فی مابین شرکت متقاضی با مشتریان وی.
2. انجام تعهدات طرفین مطابق با مفاد قرارداد.
3. صدور صورتحساب بر اساس مبلغ مندرج و مورد توافق در قرارداد.
4. واریز وجه توافق شده در قرارداد، مطابق صورتحساب از طرف مشتری به حساب شرکت .
5. ارائه تمام فاکتورهای مصرفی ماهانه جهت انجام امور حسابداری.
6. ارائه کلیه مدارک فوق قبل از 29 هر ماه به حسابداری و انجام حسابرسی شرکت.
7. ارائه گزارش ماهیانه مالیاتی بعد از پرداخت مالیات و صدور اوراق حسابرسی ماهانه به اداره مالیات و مراجع مربوطه.

اداره مالیات و امور حسابرسی

لازم به ذکر است که تیم وکلای مجرب EUCS در صورت در خواست از طرف متقاضی، کلیه خدمات فوق را برای متقاضیان در قالب قرارداد یکساله انجام خواهند داد، حتی برای متقاضیانی که فعلا قصد انجام فعالیت اقتصادی تجاری در اروپا ندارند.

مزایای فعال بودن شرکت

1. امکان اخذ وام از بانک های اروپایی با بهره های بسیار پایین جهت ایجاد و راه اندازی مشاغل تجاری و یا جهت خرید ملک یا خودرو.
2. امکان تمدید ویزای اروپا بعد از اتمام تاریخ ویزا.
3. امکان دریافت یا تمدید کارت اقامت موقت و داِئم اروپا.
4. امکان ثبت نمایندگی شرکت ثبت شده در تمام کشورهای اروپایی عضو شینگن.
5. امکان درخواست ویزای تجاری از کشورهای آمریکا ,استرالیا , کانادا و انگلیس و غیره
6. بهره مندی از مزایای بیمه رایگان و تحصیل رایگان در تمام مقاطع تحصیلی