ثبت شرکت

ثبت شرکت

office_background_wallpaper_135_1920_1080

ثبت شرکت در اروپا انواع مختلفی دارد که با توجه به شرایط و درخواست متقاضیان ثبت شرکت در اروپا هزینه های متفاوتی دارد.
لازم به ذکر است که فقط شرکت های ثبت شده از نوع F شرایط درخواست ویزا یا اقامت اروپا را خواهند داشت و انواع دیگر ثبت شرکت شامل درخواست ویزای اروپا و یا اقامت اروپا نمی شود. زیرا در اروپا انواع مختلفی از ثبت شرکت با هزینه های متفاوت وجود دارد.
ممکن است درذهن متقاضیان ثبت شرکت در اروپا این سوال مطرح شود که چگونه می توان به نوع F بودن یک شرکت ثبت شده در اروپا پی برد؟ در واقع در زمان ثبت ودرخواست ثبت شرکت در اروپا توسط وکیل یا نماینده ای که مجری این کار است نوع آن مشخص می شود.لازم به ذکر است است که اگر شرکت ثبت شده از نوع F نباشد ، شخص قادر به افتتاح حساب بانکی در اروپا نخواهد بود و همچنین درخواست اجازه کار برای سهامداران شرکت در مراکز دولتی مربوطه امکان پذیر نخواهد بود.
متاسفانه برخی افراد سودجو از عدم اطلاعات کافی متقاضیان ثبت شرکت در اروپا سوء استفاده می کنند و با ثبت انواع دیگر شرکت که طبعا هزینه کمتری دارد و قطعا شامل درخواست ویزا و درخواست اجازه کار نمی شود برای متقاضیان اقدام می کنند و در اظهارات خود افتتاح حساب بانکی و اجازه کار را عنوان نمی کنند و یا اگر عنوان کنند، حتی حسابی توسط سهامداران شرکت افتتاح نخواهد شد.
نکته بسیار مهم این است که پس از ثبت شرکت نوع F حتما باید یکی از سهامداران شرکت ثبت شده به نمایندگی از طرف شرکت طی سفر چند روزه به اروپا شخصا باید نسبت به افتتاح حساب بانکی شرکت اقدام نماید و این امر به هیچ عنوان توسط هیچ شخص دیگری و هیچ وکیلی یا نماینده قانونی امکان پذیر نمی باشد و چنانچه برخی از دلالان و افراد سودجو اظهار داشتند که نیاز به افتتاح حساب بانکی نیست و یا خودشان این عمل را انجام خواهند داد , بطور قطع و یقین امکان پذیر نمی باشد و این بدان معنی ست که شرکت ثبت شده از نوع F نبوده است.
یکی دیگر از نکات مهمی که در شرکت های نوع F وجود دارد این است که بلافاصله پس از انجام امور اداری و مراحل درخواست اجازه کار، باید رسید رسمی و مهمور شده توسط ارگانهای دولتی مربوطه به متقاضی ارائه گردد و اگر این رسید رسمی به متقاضی ارائه نگردد شرکت ثبت شده نوع F نبوده است.
کارشناسان و وکلای رسمی EUCS در اروپا پس از افتتاح حساب بانکی توسط متقاضیان ثبت شرکت در اروپا، جهت درخواست اجازه کار اقدام خواهند کرد و بلافاصله بعد از آن مدارک مستند و مهمور را به متقاضیان ارئه خواهند کرد.
اگر ثبت شرکت توسط افراد غیر حرفه ای صورت گیرد , نه تنها امکان درخواست اقامت وجود نخواهد داشت بلکه شرکت ثبت شده فرد را بدهکار مالیاتی می کند و تمام مسئولیت های آن به عهده سهامداران شرکت خواهد بود.
لازم به ذکر است که جهت ثبت شرکت در اروپا نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی یا زبان انگلیسی نیاز نیست و هر شخصی که توانایی پرداخت هزینه ها را داشته باشد واجد شرایط خواهد بود.
تیم وکلای مجرب EUCS در تمامی امور مالیاتی و حقوقی شرکت های ثبت شده کلیه اطلاعات و حتی نحوه نگهداری شرکت را به متقاضیان آموزش خواهند داد و در صورت درخواست متقاضیان , حتی نسبت به فعال کردن شرکت و مسائل مالیاتی و حسابرسی آن به طور سالانه اقدام خواهند کرد.
تعداد سهامداران یک شرکت در اروپا حداقل یک نفر و حداکثر چهار نفر می باشد.

توصیه مهم :
انجام ثبت شرکت در اروپا به هیچ وجه کالا نیست که بر اساس قیمت بتوان برای انجام آن تصمیم گرفت! با توجه به نوع تقاضا باید توسط وکلای آگاه به مسائل حقوقی و ثبتی صورت پذیرد که فرد متقاضی را با مشکلات بعدی مواجه نکند و متقاضی را به اهداف خود برساند.