درباره ما

درباره ما

Home-page-header2

شرکت EUCOMPANYSERVICE با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات مهاجرتی و ثبت شرکت در اروپا، یکی از خوشنام ترین شرکت های اروپایی می باشد.
این شرکت یک شرکت کاملا اروپایی بوده و زیرنظر وکلای رسمی دادگستری فعالیت میکند.
در پرونده کاری EUCS بیش از 4000 پرونده موفق در زمینه های ثبت شرکت ،اقامتی و مهاجرتی ثبت شده است و آنچه که این شرکت را از دیگر همکاران متمایز می کند داشتن وکلای با تجربه و مسلط به قوانین به روز و سابقه طولانی و آگاهی از تمام مسائل حقوقی در کشورهای اروپایی میباشد.
EUCS در تمامی مراحل کاری متقاضیان را در جریان روند امور قرارخواهد داد و تمامی خدمات EUCS کاملا قانونی و طبق قوانین اتحادیه اروپا می باشد و کل پروسه از تمام مراجع دولتی اروپایی نیز قابل استعلام است.
EUCS هرگونه تغییرات در قوانین ثبتی و مهاجرتی را به روز اطلاع کلیه مشتریان خواهد رساند.
تنها دفتر شرکت EUCS به شماره ثبتی 000096853 مستقر در کشور لهستان می باشد که متشکل از تیم مشاوران با تجربه و وکلای مجرب دادگستری است.
از دیگر موارد قابل ذکر در باره شرکت EUCS ،پرداخت مرحله به مرحله وجه پس از انجام وتحویل کار به متقاضیان می باشد که متقاضیان پس از انجام کار و تحویل مدارک و استعلام از طریق سایت رسمی وزارت دادگستری و مراجع مربوطه اقدام به تسویه حساب می کنند.
تمامی قوانین و اطلاعاتی که توسط مشاورین EUCS به مشتریان ارائه می شود قابل جستجو و استعلام در وب سایت های دولتی و رسمی کشورهای اروپایی ست و هیچ مطلبی بنا بر سلیقه یا منافع شخصی بازگو نخواهد شد وکلیه اطلاعات داده شده به متقاضیان بر اساس قوانین به روز اتحادیه اروپا می باشد.
پیشنهادی که EUCS برای برخی هموطنان متقاضی پناهندگی در اروپا دارد این است که وقتی در باز است چرا از دیوار؟
پناهندگی به هیچ وجه راه مناسبی برای مهاجرت نیست و نه تنها در تمام طول سفر خطرهای جانی و مالی را در پی دارد بلکه پس از ورود متقاضی به اروپا شروع مشکلات و پشیمانی ها را در بر خواهد داشت که متاسفانه پس از آن نه راه پیش و نه راه پس وجود دارد و هیچگاه یک پناهنده آن جایگاه اصلی و با عزت خویش را در جامعه پیدا نخواهد کرد.
این شرکت هیچ شعبه ای در هیچ نقطه ای از جهان ندارد.
مهاجرت از این طریق برای آن دسته از عزیزانی که از توان مالی خوبی برخوردار نیستند توصیه نمی شود.